Weekendowy rozkład jazdy! #27

07 czerwca, 2024 Author: Łukasz Skw

WEEKENDOWY ROZKŁAD JAZDY!

Interesujące gale, świetne zestawienia, ciekawe rewanże! Wszystko to czeka na nas już w ten weekend!

Sportowe emocje rozpoczniemy od gali KSW 95 w Olsztynie, której głównym wydarzeniem będzie kolejna odsłona rywalizacji między Jakubem Wikłaczem i Sebastianem Przybyszem. Ostatnie pojedynki tej dwójki były kapitalne, jednak jesteśmy zdania, że scenariusz może być podobny i górą będzie aktualny mistrz kategorii piórkowej Jakub Wikłacz.

Ciekawie zapowiada się także kolejna obrona pasa prze Phila De Friesa, który tym razem będzie musiał pokonać weterana UFC - Augusto Sakai. Liczymy na to, że wreszcie ktoś będzie w stanie podjąć walkę z najdłużej panującym mistrzem KSW.

Zestawieniem, które może skraść show dzisiejszego wieczoru będzie pojedynek Romana Szymańskiego z Marcinem Heldem. Obaj zawodnicy mają za sobą ciężki czas i będą chcieli wrócić na zwycięską ścieżkę. Stawiamy, że walka potrwa pełen dystans.

Trzymamy mocno kciuki za Tymoteusza Łopaczyka, który kilka tygodni temu wskoczył na zastępstwo do Briana Hooia. Nasz typ: zwycięstwo Tymka przed czasem.

Stawiamy także na zwycięstwa Michała Dreczkowskiego i Patryka Surdyna.

W nocy z piątku na sobotę warto także rzucić okiem na ONE Championship i Cage Warriors.

Sobotni maraton sportów walki rozpoczynamy od gal OKTAGON 58 oraz PFL Europe, na których nie zabraknie polskich akcentów. Na gali w Pradze wystąpią Kamil Wojciechowski, Mateusz Legierski i David Zawada. Z kolei w Newcastle swoje umiejętności zaprezentuje Paulina Wiśniewska.

Za oceanem kolejna gala UFC, której głównym daniem będzie starcie Jareda CannonieraNassourdine Imavovem, w którym faworyzujemy Amerykanina.

Ponadto, naszymi typami na tę galę będą zwycięstwa Dustina Jacobyt'ego z Domickiem Reyesem i  Brada Katony nad Jesse Butlerem.

Jeśli lubicie K-1 w najlepszym wydaniu, nie możecie przegapić sobotniej gali GLORY, na której odbędzie się turniej Grand Prix w wadze półciężkiej. Zawalczą w nim m. in. Sergey Maslobojew, Tarik Khbabez, Bogdan Stoica, Ibrahim El Bouni czy rewelacyjny Bahram Rajabzadeh

Fanom pięściarstwa polecamy w tym tygodniu rewanżowe starcie Jana Lodzika z Mateuszem Polskim na gali Rocky Boxing Night w Karlinie. Szykuje się kawał dobrego boksu!

Wyniki najważniejszych wydarzeń sportowych, możecie obstawiać u naszego sponsora ✅TOTALbet, w którego ofercie znajdziecie szeroki wybór dyscyplin i najlepsze kursy. Hazard związany jest z ryzykiem.


Plan transmisji:

Piątek:
ONE Friday Fights, 14:30, YouTube
KSW 95, 19:00, Viaplay
ONE 167, 02:00, YouTube
Cage Warriors 173, 03:00, UFC Fight Pass


Sobota: 
OKTAGON 58, 18:00, DAZN
PFL Europe, 18:00, Megogo
GLORY, 19:00, Viaplay
Rocky Boxing Night, 18:45, Poolsat Sport Fight, 20:00, Super Polsat
Clout MMA 5, 20:00, PPV
UFC, 02:00, Polsat Sport 1

Niedziela: 
RIZIN, 06:00, PPV