Weekendowy rozkład jazdy! #25

24 maja, 2024 Author: Łukasz Skw

WEEKENDOWY ROZKŁAD JAZDY!

Kolejny weekend z boksem, kickboxingiem i MMA!

Rozpoczniemy go gali boksu w Rzeszowie, gdzie po raz pierwszy do obrony pasa mistrza świata WBC Bridger stanie Łukasz Różański. Jego przeciwnikiem będzie utytułowany, pewny siebie Brytyjczyk Lawrence Okolie, który ma apetyt na kolejny mistrzowski pas. Trzymamy kciuki za naszego rodaka, którego czeka bardzo ciężka przeprawa. Jeśli nie uda mu się ustrzelić przeciwnika w pierwszych rundach, rywal ma wszelkie argumenty do tego, by rozstrzygnąć walkę na swoja korzyść.

Na gali w Rzeszowie do ringu powróci także Fiodor Czerkaszyn, którego przeciwnikiem będzie doświadczony Jorge Cota. Na kracie walk zobaczymy ponadto Jana Czerklewicza. Bardzo ciekawie zapowiada się natomiast pojedynek Ihosvany Garcia vs Łukasz Pławecki.

Jeśli pasjonuje Was boks i kickboxing, nie możecie przegapić sobotniej gali Underground Boxing Night 3, na której odbędzie się mocno obsadzony turniej wagi lekkiej K-1 oraz emocjonujące walki bokserskie. 


Fanom MMA polecamy w tym tygodniu gale Cage Warriors BRAVE CF. W walce wieczoru Cage Warriors 172, o zwakowany pas kategorii piórkowej powalczą Harry Hardwick i Orlando Prins. Zdecydowanym faworytem jest Hardwick i będziemy zaskoczeni, jeśli nie rozstrzygnie tego pojedynku na swoja korzyść.

W co-main evencie reprezentant gospodarzy James Power zmierzy się z Polakiem Danielem Kolasińskim. Trzymamy mocno kciuki za naszego rodaka, który jest sporym underdogiem w tym starciu.

Naszymi typami na tę galę będą ponadto zwycięstwa Jordana O'Neila i Kennedy Freeman.

Gala BRAVE CF budzi nasze zainteresowanie przede wszystkim ze względu na to, że w walkach wieczoru na gali w Alkmaar zobaczymy dwóch Polaków - Marcina Bandela i Oskara Herczyka

Do walk wraca w tym tygodniu także była zawodniczka UFC, a aktualnie internetowa celebrytka Paige Van Zant, która wystąpi na gali MF & DAZN X SERIES 15.

Wyniki najważniejszych wydarzeń sportowych, możecie obstawiać w TOTALbet, w którego ofercie znajdziecie szeroki wybór dyscyplin i najlepsze kursy. Hazard związany jest z ryzykiem.


Plan transmisji:

Piątek:
ONE Friday Fights, 14:30, YouTube
Kockout Boxing Night 35: Różański - Okolie, 19:30, TVP Sport


Sobota: 
Cage Warriors 172, 18:00, UFC Fight Pass
Underground Boxing Night 3, 20:00, PPV
BRAVE CF 83, 21:00, Youtube
MF & DAZN X SERIES, 01:00, DAZN