Weekendowy rozkład jazdy! #31

05 lipca, 2024 Author: Łukasz Skw

WEEKENDOWY ROZKŁAD JAZDY!

Rozpoczynający się weekend nie obfituje w duże wydarzenia naszpikowane gwiazdami, ale kibice sportów walki będą mogli znaleźć coś dla siebie.

Startujemy już dziś od gal ONE Championship, na których jak zawsze nie zabraknie ciekawych walk w Muay Thai, Kickboxingu, MMA i Grapplingu. W akcji zobaczymy takich fighterów jak Tye Ruotolo, Saemapetch Fairtex czy Omar Kane znany jako "Reug Reug".

Z niecierpliwością czekamy na sobotnią galę SENSHI 22 w Warnie, na której zawalczy nasz trener i zawodnik Bartosz Botwina. Bartek ciężko przepracował okres przygotowań, jest zdeterminowany i mocno wierzymy w to, że wróci z Bułgarii zwycięski. Trzymamy kciuki!

Medialnym wydarzeniem tygodnia będzie bez wątpienia rewanżowe starcie Nate'a Diaza z Jorgem Masvidalem, którzy tym razem będą rywalizować w boksie. Jednych to zestawienie ekscytuje bardziej, innych mniej, ale na pewno warto rzucić okiem.

Oprócz tego kibice pięściarstwa będą mieli do wyboru gale boksu w Londynie, na której Alen Babić zmierzy się z Johny'm Fisherem oraz gala Top Rank w Newark, na której Shakur Stevenson podejmie Artema Harutyunyana.

Weekend kończymy galą K-1 World Max, na której w obok światowych gwiazd takich jak Buakaw Banchamek w turnieju wystąpi Polak Kacper Muszyński. Trzymamy mocno kciuki!

Wyniki najważniejszych wydarzeń sportowych, możecie obstawiać w TOTALbet, w którego ofercie znajdziecie szeroki wybór dyscyplin i najlepsze kursy. Hazard związany jest z ryzykiem.

Plan transmisji:


Piątek:
ONE Friday Fights 69, 14:30, YouTube
ONE Fight NIght 23, 02:00, YouTube

Sobota: 
SENSHI 22, 17:30, TrillerTV lub senshi.com
Gala boksu w Londynie, 20:00, DAZN
Gala boksu w Newark 02:00, TVP Sport
Diaz - Masvidal 2, 03:00, PPV

Niedziela: 
K-1 World Max Final 8, 04:30, TrillerTV  PPV