Weekendowy rozkład jazdy! #29

21 czerwca, 2024 Author: Łukasz Skw

WEEKENDOWY ROZKŁAD JAZDY!

W pierwszych dniach wakacji będzie naprawdę gorąco! Sportowy weekend rozpoczniemy już dziś od gal ONE Friday Fights i Silesian MMA.

Szczególnie ciekawie zapowiada się jednak wieczorna gala PFL, na której wystąpią czołowi fighterzy tej organizacji. W walce wieczoru Mads Burnell zmierzy się z Clayem Collardem, który jest zdecydowanym faworytem tego starcia.

Naszymi typami na tę galę będą zwycięstwa Impy Kasanganaya, Roba WilkinsonaDovletdzhana YagshimuradovaW klatce zaprezentują się także m. in. Sadibou SyTom Breese czy Patricky Freire.

Sobotnie emocje rozpoczną się od gali Bellator Champions Series, której daniem głównym będzie starcie o pas kategorii półśredniej między mistrzem Jasonem Jacksonem i niepokonanym Ramazanem Kuramagomedovem. Zapowiada się świetna walka, w której nieznacznie faworyzujemy Amerykanina.

Stawiamy ponadto na Paula HughesaKhasana Magomedsharipova.

Wydarzeniem, na które czekamy najbardziej, będzie gala STRIFE 9, na której zawalczy dwóch naszych reprezentantów Patryk Dubaczyński i Arkadiusz Kaszuba. Wyjątkowo ciężkie zadanie przed Arkiem, który zmierzy się z doświadczonym Krystianem Kaszubowskim. Mocno wierzymy w sukces i trzymamy kciuki za chłopaków!

Sportowy weekend uświetni gala UFC w Arabii Saudyjskiej, na której Robert Whittaker zmierzy się z Ikramem Aliskerov. Zapowiada się ciekawa walka bez zdecydowanego faworyta.

W naszej opinii niespodzianek możemy się spodziewać w walce Sergei Pavlovich vs Alexander Volkov, choć bukmacherzy więcej szans dają Pavlovichowi.

Pewniakami wydają się być natomiast Rinat Fakhretdinov i niepokonany Sharaputdin Magomedov.

Wyniki najważniejszych wydarzeń sportowych, możecie obstawiać u naszego sponsora ✅TOTALbet, w którego ofercie znajdziecie szeroki wybór dyscyplin i najlepsze kursy. Hazard związany jest z ryzykiem.

Plan transmisji:


Piątek:
ONE Friday Fights, 14:30, YouTube
Silesian MMA 16, 20:00, PPV
PFL, 22:30, Megogo

Sobota: 
Bellator Champions Series, 18:00, Megogo
Gala boksu w Birmingham, 18:00, DAZN
STRIFE 9, 19:00, Youtube TV Republika
UFC, 21:00, Polsat Sport 2